.:SPORT:.


do góry

Lekkoatletyczna reprezentacja KP PSP w Opocznie potwierdziła swoją klasę

Srebrna drużyna strażaków


Nasza drużyna z pucharem za drugie miejsce

Nasza drużyna z pucharem za drugie miejsce


16 września na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Omega” w Kleszczowie (powiat bełchatowski) odbyły się XI Mistrzostwa województwa łódzkiego strażaków PSP w lekkoatletyce. Zawody zostały przeprowadzone w następujących konkurencjach: bieg na 100 i 1000 m, sztafeta 4x100 m, skok w dal i pchnięcie kulą.

W mistrzostwach wzięli udział strażacy reprezentujący 16 komend miejskich i powiatowych województwa łódzkiego. Reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Opocznie wystąpiła w składzie: mł. bryg. Józef Pacan, asp. Paweł Wiktorowicz, st. sekc. Dariusz Piasecki, st. sekc. Mirosław Baran, st. str. Łukasz Dębowski, st. str. Arkadiusz Wiktorowicz, st. str. Robert Konecki, st. str. Przemysław Nojek, strażacy Rafał Pęzowicz, Daniel Szczepaniak, Norbert Szczepanik, Hubert Wiktorowicz. Kierownikiem reprezentacji był st. kpt. Dariusz Rzepka.

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja KP PSP zajęła drugie miejsce, wyprzedzając takie potęgi sportowe jak Zduńska Wola, Łódź czy Tomaszów Mazowiecki. Na sukces reprezentacji złożyły się wyniki osiągnięte w poszczególnych konkurencjach: sztafecie 4 x 100 m pierwsze miejsce, skoku w dal pierwsze miejsce, biegu na 100 m pierwsze miejsce, pchnięciu kulą piąte miejsce i w biegu na 1000 m szóste miejsce.

Indywidualnie najlepsze miejsca nasi zawodnicy zajęli w skoku w dal. Hubert Wiktorowicz odniósł zwycięswto, Norbert Szczepanik zajął drugie miejsce, a Paweł Wiktorowicz był czwarty. W pozostałych konkurencjach indywidualnych wysokie miejsca zajęli jeszcze: Łukasz Dębowski, który wygrał bieg na 100 m, oraz Dariusz Piasecki – czwarty w pchnięciu kulą.
Dyplomy i puchary wręczali przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej PSP na czele z Andrzejem Witkowskim – komendantem wojewódzkim PSP.

Tak duże sukcesy naszych zawodników były możliwe dzięki osobistemu zaangażowaniu komendanta powiatowego PSP, bryg. Stanisława Sagalary, który w pełni rozumie potrzeby szkoleniowe i sprzętowe oraz każdorazowo obserwuje i dopinguje swoich zawodników.do góry


.:Drukuj stronę:.

.:Strona główna:.

.:Wyślij komentarz:.

.:Kontakt z redakcją:.